Sorted by kick off
LEAGUES
- < Back
- RUSSIA
- Russian Football Premier League
- Russian Football National League
- Russian Football National League 2
- Fa Cup
- Super Cup
- World (FIFA)
-
Europe (UEFA)
- Euro 2024
- Uefa Champions League
- Uefa Europa League
- Uefa Europa Conference League
- Uefa Nations League
- Euro 2020
- Uefa Cup
- Uefa Youth League
- Uefa U21 Championship
- Uefa Intertoto Cup
- Uefa Super Cup
- Uefa Cup Winners Cup
- Uefa U19 Championship
- Uefa U17 Championship
- Uefa Champions League Women
- Womens Euro 2025 Switzerland
- Womens Euro 2021 England
- Uefa U19 Championship Women
- Uefa U17 Championship Women
- Womens Euro 2017 Netherlands
- Euro 2016 France
- Womens Euro 2013 Sweden
- Euro 2012 Poland-ukraine
- Euro 2008 Austria-switzerland
- Euro 2004 Portugal
- Euro 2000 Belgium-netherlands
- Euro 1996 England
- Euro 1992 Sweden
- Euro 1988 West Germany
- Euro 1984 France
- Euro 1980 Italy
- Euro 1976 Yugoslavia
- Euro 1972 Belgium
- Euro 1968 Italy
- Euro 1964 Spain
- Euro 1960 France
- All
- South America (CONMEBOL)
-
England
- Premier League
- Championship
- League One
- League Two
- National League
- National League North & South
- Non League Premier
- Premier League 2 Div.1
- Premier League 2 Div.2
- U18 Premier League
- Womens Super League
- Fa Cup
- League Cup
- Football League Trophy
- Fa Trophy
- Fa Community Shield
- Fa Cup (WOMEN)
- League Cup (WOMEN)
- All
- Germany
- Spain
- France
- Italy
- Netherlands
- Afghanistan
- Africa (CAF)
- African Games
- Albania
- Algeria
- Andorra
- Angola
- Argentina
- Armenia
- Asia (AFC)
- Show More
Russia - Second League Division B Group 2 - R14
Standings
13:00
SCH
SLDB
FC YENISEY KRASNOYARSK II
16
DYNAMO SAINT PETERSBURG
9
15:00
SCH
SLDB
RODINA-M
6
SATURN RAMENSKOYE
7
17:00
SCH
SLDB
ZVEZDA ST PETERSBURG
16
IRKUTSK
11
18:00
SCH
SLDB
TVER FC
15
TORPEDO VLADIMIR
14
18:00
SCH
SLDB
ZENIT 2
4
SPARTAK MOSCOW 2
2
18:00
SCH
SLDB
ZNAMYA TRUDA
13
CHERTANOVO MOSCOW
5
18:30
SCH
SLDB
LUKI-ENERGIYA
14
DINAMO MOSCOW 2
4
20:00
SCH
SLDB
BALTIKA-BFU KALININGRAD
8
DINAMO VOLOGDA
10
Russia - Second League Division B Group 3 - R14
Standings
12:00
SCH
SLDB
DINAMO VLADIVOSTOK
4
FC RYAZAN
15
12:00
SCH
SLDB
KHIMKI 2
14
FC KOSMOS DOLGOPRUDNY
10
13:00
SCH
SLDB
STROGINO MOSCOW
16
SALYUT BELGOROD
7
16:00
SCH
SLDB
ZENIT PENZA
10
ARSENAL TULA 2
6
18:00
SCH
SLDB
KVANT OBNINSK
14
OREL
12
18:00
SCH
SLDB
SPARTAK TAMBOV
9
SAKHALIN
11
SCH: Scheduled
FIN: Finished
POST: Postponed
CANC: Cancelled
INT: Interrupted
BRK: Break Between Periods
H/T: Half Time
PEN: Penalty
Own: Own Goal
ET: Extra Time
ABD: Abandoned
Match Information
Live On TV
FTR: Full Time Result Only
HT: Half Time Score
FT: Full Time Score